אלה שלושת המזלות שנשארים עם הרגשות של אבל לאורך זמן – מה הסיבה?

Noah Levi

כיצד התמודדות עם האבל משפיעה על שלושה מזלות? חוויות, ריגושים ותחושות שמעידות על האתגר המרגש שבו הם מתמודדים.

כל בן אדם הוא ייחודי ויש לו דרך משלו לנהל את הרגשות שלו. עם זאת, מעניין לציין שנראה כי מאפיינים מסוימים נמצאים בתדירות גבוהה יותר במזלות מסוימים של גלגל המזלות. בין תכונות אישיות אלו, אנו יכולים לציין במיוחד את היכולת להרגיש עמוק מאוד את השאריות הרגשיות הקשורות לאבל. מאמר זה מזמין אותך לגלות את אלה שלושה מזלות המושפעים במיוחד מהרגישות המוגברת הזו.

מזל שור: צורך מתמיד בהרמוניה

נולד במזל מזל שור, ללא ספק כבר שמת לב לקושי הגדול שלך לקבל את הקונפליקט הקל ביותר או אי הסכמה. אכן, אנשים שנולדו תחת המזל האסטרולוגי הזה ידועים בתחושת האמפתיה החזקה שלהם, והיו רוצים לחיות בעולם שבו ההרמוניה שולטת. זהב כאשר הם מוצאים את עצמם מתמודדים עם אבל של אדם אהוב או עם מצב של פרידההם נוטים באופן טבעי להרגיש גם חלק מהסבל הזה.

חשיבות האיזון עבור ילידי מזל שור

כדי להבין טוב יותר את התופעה הזו, כדאי לדעת שבני מזל שור מייחסים חשיבות מיוחדת לאיזון, הן מבחינה רגשית והן מבחינה חומרית. הם מחפשים כל הזמן יציבות ואינם יכולים לסבול שינויים פתאומיים או בלתי צפויים. אבל הוא אפוא חוויה מטרידה ביותר עבורם, שממנה הם נאבקים להתאושש.

הרגישות שלהם לשאריות הרגשיות של האבל

אצל מזל שור, רגישות יתר זו באה לידי ביטוי בתור א קושי לשכוח רגעים של עצב ועימותים מהעבר. גם לאחר שנים, אירועים אלו ממשיכים לרדוף את נפשם ולשבש את חיפושיהם לאיזון. כמה עצות אם נולדת בסימן זה: נסו להקיף את עצמכם באנשים חיוביים ואכפתיים, שיעזרו לכם לשים את הדברים בפרספקטיבה ולהתקדם למרות הקשיים.

סרטן: לב גדול ושביר מדי

הסרטן, הידוע כאחד הסימנים האסטרולוגיים המתוקים והחלומיים ביותר, הוא גם אחד המושפעים ביותר מהרגשות הקשורים לאבל. הרגישות הגדולה הזו נובעת במידה רבה מהיכולת העצומה שלהם לאהוב ולהתחבר עמוקות לאחרים.

אמפתיה יוצאת דופן לילידי סרטן

אנשים שנולדו בסימן הסרטן ניחנים באינטואיציה ואמפתיה שאין שני לה, המאפשרות להם להרגיש את הרגשות של אחרים בעוצמה מיוחדת. עם זאת, ליכולת זו יש גם תוצאה של הפיכתם לפגיעים במיוחד לאבל ולקונפליקט. אכן, ליבם מתמלא באהבה לסובבים אותם, עד כדי כך שהם לא יכולים שלא לסבול כשהם רואים אחרים אומללים.

הקושי שלהם להתאושש מנסיונות רגשיים

הרגישות הקיצונית של סרטן הופכת אותם לקלוטים מאוד לשאריות הרגשיות של האבל הנמשכות גם לאחר שמצב הקונפליקט נראה נפתר. הם מתקשים מאוד להתנתק מהזיכרונות הכואבים שלהם ועוד יותר קשה לקבל שאנשים מסוימים יכולים לגרום להם נזק, מרצונם או לא. אם אתה סרטן, זה חשוב לעבוד על הביטחון העצמי שלך ולהבין שאינך יכול לשאת את משקל העולם על כתפיך.

מזל דגים: בין הריון למלנכוליה

לבסוף, איך אפשר שלא להזכיר את המקרה של מזל דגים? ילידים אלו נתפסים לרוב כמסתוריים וחמקמקים, אך אין זה מקרי: עולמם הפנימי כה עמוק ומורכב, עד שלעתים קשה להם לחלוק אותו עם אחרים. עם זאת, זה יכול להוביל אותם להתעכב על רגעי הצער שלהם במשך זמן רב, מבלי לדעת כיצד להרגיע את נפשם המיוסרת.

עולם פנימי עשיר ומבעבע בדגים

דגים הם רגישים ביותר ויש להם דמיון חסר גבולות המאפשר להם לברוח לעולמות מקבילים, שבו הם יכולים למצוא מקלט כדי לשכוח את דאגותיהם. אבל יכולת זו יכולה גם לצלול אותם לתוך מלנכוליה עיקשת, במיוחד כשהם מרגישים שהעולם האמיתי אינו תואם את שאיפותיהם.

משקל הצער על הישויות החיות הללו

זו הסיבה שאלו שנולדו תחת המזל של מזל דגים מתקשים לעתים קרובות להתגבר על השאריות הרגשיות של האבל: הם זוכרת כל אכזבה, כל סכסוך וכל דמעה שנשפכה. נטייה זו להתעכב יותר מדי על אירועי העבר יכולה למנוע מהם לחיות את חייהם הנוכחיים במלואם ובשמחה. דעו, עם זאת, שעל ידי לימוד להיפתח לאחרים ולהשאיר מאחור את הכאבים הישנים שלכם, תמצאו את השלווה הפנימית שאתם מחפשים.

זה קיים שלושה מזלות המושפעים במיוחד מהשאריות הרגשיות של האבל : מזל שור, בחיפוש תמידי אחר הרמוניה; סרטן, עם לב כל כך גדול שהוא הופך שביר; והדגים, שנידונו לנווט בין הריון למלנכוליה. מכיוון שכל אדם הוא ייחודי, מאפיינים אלו כמובן אינם אוניברסליים, אך הם יכולים לספק נקודת מוצא להבנה טובה יותר של הרגישות שלך ושל הקרובים לך.

ברוך הבא » Blog » אלה שלושת המזלות שנשארים עם הרגשות של אבל לאורך זמן – מה הסיבה?