איך לכבוש את ליבו של גבר קשת: 3 טעויות שחייבים להימנע מהן במהלך התאימות!

Noah Levi

משחק הפיתוי: שלושה נדנדות שאת חייבת להימנע מהן כאשר את מנסה לכבוש את לבו!

כשזה מגיע ל תאימות אהבה ופיתוי, חיוני להכיר את המאפיינים של המזל האסטרולוגי של האדם שאנו מעוניינים בו. במאמר זה, נדון בשלוש טעויות נפוצות שאינך צריך לעשות אם אתה רוצה לזכות בלבו של גבר קשת.

טעות ראשונה: לא לקחת בחשבון את הצמא שלך לחופש

ל'איש קשת ידוע כהרפתקן אמיתי, תמיד להוט לחוויות ואתגרים חדשים. הטבע העצמאי שלו אומר שהוא מעריך את החופש שלו, וזה בא לידי ביטוי ביחסים הרומנטיים שלו.

אם אתה מחפש לפתות גבר קשת, אתה צריך להימנע מלחנוק אותו או לגרום לו להרגיש שאתה רוצה לשלוט בכל היבט בחייו. כיבוד הצורך שלו במרחב ובאוטונומיה חיוני לבניית מערכת יחסים איתנה ומתמשכת איתו.

טיפים לסיפוק צימאונך לחופש:

  • הימנע מלהיות רכושנית מדי : אל תציק לו בהודעות או בשיחות כשאתם בנפרד, ותן לו את ההזדמנות לבלות לבד או עם החברים שלו.
  • עודדו את התשוקות והתחביבים שלהם : גבר קשת יעריך את זה מאוד אם תתמוך בפרויקטים ובתשוקות שלו, גם אם הם לא נוגעים לך ישירות.
  • התמקדו בשותפות ולא בבלעדיות :

גרמו לו להבין שאתם שם כדי לחלוק איתו את הרפתקאותיו ותגליותיו, מבלי להיות תלויים בנוכחותו.

טעות שנייה: התעלמות מהצד ההרפתקני שלך

כפי שהוזכר קודם לכן, קשת הוא א הרפתקן בנשמה, נמשך לכל דבר שיכול להתנתק מהמונוטוניות של חיי היומיום. טיולים רחוקים, פעילויות ספורט או ערבים עם חברים הם כולם הנאות שהוא מעריך ומחפש בקביעות.

כדי לכבוש את ליבו של גבר מזל קשת, חיוני לחלוק איתו את הצמא הזה לבריחה ולגילוי.

כמה רעיונות לחקור את הצד ההרפתקני שלך:

 • הצע גרסאות מקוריות : במקום להזמין אותו לארוחת ערב במסעדה, למה לא לארגן טיול רגלי ואחריו פיקניק? חוויות לא שגרתיות ישמחו אותו.
 • להראות ספונטניות : אל תהססו לשבור את השגרה בכך שתציעו לו סוף שבוע הפתעה, או להראות את הדמיון שלכם כדי לתבל את הרגעים שלכם יחד.
 • שתף את התשוקות שלו כמה שיותר : אם גבר קשת שלך אוהב ספורט מסוים, נסה להתעניין גם בו ואולי אפילו לתרגל אותו איתו.

טעות שלישית: לא תומכת בחיי הנוודים שלך

לבסוף, אחת הטעויות האחרונות שיש להימנע ממנה היא הרצון לנעול גבר קשת לחיים שגרתיים או שגרתיים מדי. קשת נמשך לעתים קרובות אל א חיי נוודיםמתפתח כל הזמן, והוא יתקשה לשקול מערכת יחסים רומנטית אם היא שם נרדף לחוסר תנועה.

כדי לפתות איש קשת, דעו לקבל את הממד הלא יציב והמשתנה הזה, שהוא חלק בלתי נפרד מאישיותו.

טיפים לחיות את מערכת היחסים שלכם בהרמוניה:

  • להיות גמיש : תנו לו את ההזדמנות לשנות באופן קבוע את סביבתו, עבודתו או אורח חייו מבלי לשפוט אותו או להפעיל עליו לחץ.
  • היו מוכנים לגלות את העולם איתו : הראה לו שאתה מסוגל להסתגל לסגנונות חיים שונים, ושמערכת יחסים איתך לא אומרת לוותר על חלומות הנוודים שלו.
  • אל תכפה עליו עתיד קבוע :

בהחלט יכול להיות שלגבר קשת אין עדיין תוכנית ספציפית לחייו המשותפים, והוא מעדיף לתת לדברים להתפתח באופן טבעי. נסו לא להכריח אותו לקבל התחייבויות מיידיות.

כדי לפתות גבר קשת ולהימנע מלעשות את הטעויות שהוזכרו לעיל, חשוב לכבד את הצורך שלו בחופש ובבריחה, תוך גמישות ופתוחה מספיק כדי לעקוב אחר רצונותיו ההרפתקנים והנודדים. תצטרך להיות עצמאי כמוהו וללמוד לבנות מערכת יחסים המבוססת על אמון הדדי ושיתוף.

ברוך הבא » Blog » איך לכבוש את ליבו של גבר קשת: 3 טעויות שחייבים להימנע מהן במהלך התאימות!