איך להפעיל את התכונה החדשה של WhatsApp שתשדרג את חווית התמונות שלכם? סוף סוף הגיע המדריך!

Noah Levi

אתם מכורים לשליחת תמונות בוואטסאפ? הנה החדש שישדרג לכם את החוויה: יעדר שלב, חיסכון בזמן והרבה יותר נוחות. אל תחמיאו לנו, התחלו לנצל!

WhatsApp, אפליקציית המסרים המיידיים הפופולריים בעולם, ממשיכה להתפתח כדי לספק חוויה טובה יותר למשתמשים שלה. החידוש האחרון עד כה, הפונקציה החדשה המאפשרת לך לייעל את איכות התמונות והסרטונים שאתה שולח לאנשי הקשר שלך. במאמר זה, אנו מסבירים כיצד להפעיל תכונה זו כדי לנצל את מלוא היתרונות של השיחות שלך.

אין יותר תמונות מטושטשות או מפוקסלות בוואטסאפ

כמה חילופי דברים עם יקירינו, שיתוף זיכרונות, שליחת סרטונים מצחיקים… הם הכל דברים שאנחנו אוהבים לעשות בוואטסאפ כל יום. עם זאת, לפעמים זה קרה האיכות של תמונות וסרטונים משותפים משאירה משהו לרצוי.

האפשרות החדשה שתשנה את חווית המשתמש שלך

עם העדכון האחרון של האפליקציה, המפתחים חשבו על חובבי תמונות יפות על ידי הצעת אפשרות חדשה להתאמה אוטומטית של איכות המדיה הנשלחת. תכונה זו מעניינת במיוחד כאשר יודעים ש- WhatsApp בדרך כלל דוחסת קבצי מולטימדיה לפני שליחתם, על מנת לחסוך במקום אחסון ולהבטיח שידור מהיר.

הודות לתוספת החדשה הזו, תוכל לבחור בין מספר רמות איכות עבור התמונות והסרטונים שלך. כמובן ששיפור זה יכול להועיל גם לנמעני ההודעות שלכם, שיקבלו תמונות וסרטים חדים יותר שנכונים למקור.

איך להפעיל את התכונה החדשה בוואטסאפ?

כדי לנצל את מלוא העדכון הזה, תצטרך תחילה ודא שיש לך את הגרסה העדכנית ביותר של היישום. אתה יכול לבדוק זאת בקלות על ידי מעבר לחנות של הטלפון החכם שלך (App Store או Google Play) וצפייה בדף WhatsApp. אם קיים עדכון זמין, אל תהסס להתקין אותו.

תכונת WhatsApp חדשה: סוף סוף תוכלו להפעיל אותה עם הטיפ הזה, שישמח את חובבי התמונות!
תכונת WhatsApp חדשה: סוף סוף תוכלו להפעיל אותה עם הטיפ הזה, שישמח את חובבי התמונות!

שלבים להתאמת איכות המדיה שלך

 1. פתח את אפליקציית WhatsApp בטלפון שלך.
 2. לאחר מכן לחץ על סמל "הגדרות" (או "פרמטרים" בהתאם לגרסה), המיוצג על ידי גלגל שיניים.
 3. מהתפריט שמופיע, בחר באפשרות "אחסון ונתונים".
 4. לאחר מכן תראה את הקטע "איכות המדיה שנשלחה". זה המקום שבו אתה יכול לבחור בין שלוש רמות דחיסה:
  • אוטומטי: זוהי הגדרת ברירת המחדל של האפליקציה, אשר מתאימה את האיכות על סמך גודל הקובץ ומהירות החיבור.
  • ממוצע: במצב זה, האיכות מעט גבוהה מזו המוצעת באוטומט, מבלי לשנות משמעותית את מהירות ההילוכים.
  • גָבוֹהַ: רמת איכות זו מאפשרת לשלוח תמונות וסרטונים מעובדים בצורה אופטימלית, אולי על חשבון זמן השליחה ושטח האחסון הנדרש.
 5. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המצב המתאים לכם ביותר, לפי סדר העדיפויות והצרכים שלכם מבחינת איכות ומהירות.

אל תהססו לבדוק את המצבים השונים כדי למצוא את המצב המתאים לכם ביותר. עם זאת, אנא שים לב לכך הגישה לתכונה החדשה הזו עשויה להשתנות לפי מדינה או גרסת אפליקציה. לכן יתכן שחלק מהאנשים עדיין לא נהנים מכך.

בונוס: התראה לשמור על ערנות לגבי סודיות

בנוסף לחידוש הזה לגבי איכות המדיה, וואטסאפ שילבה לאחרונה גם א התראה המודיעה לך כאשר השיחה שלך אינה מאובטחת לחלוטין. אכן, אם אחד מאנשי הקשר שלך משתמש בגרסה ישנה של האפליקציה או במכשיר מיושן, ההצפנה מקצה לקצה עלולה להיפגע.

לכן, במקרה של סיכון לסודיות של חילופי הדברים שלך, תראה מגן קטן עם סימן קריאה מופיע בסרגל העליון של השיחה שלך. לאחר שנודע לך על הסיכון הפוטנציאלי הזה, זה תלוי בך אם להמשיך את הדיון או לא לעודד את איש הקשר שלך לעדכן את הבקשה שלו.

לכן WhatsApp ממשיכה בחיפושיה לשיפור מתמיד כדי להציע למשתמשיה חוויה ידידותית, זורמת ומאובטחת יותר ויותר. אין ספק שצוות הפיתוח ימשיך להציע חידושים כדי להפוך את היישום הזה לחיוני עוד יותר בחיי היומיום שלנו.

ברוך הבא » Blog » איך להפעיל את התכונה החדשה של WhatsApp שתשדרג את חווית התמונות שלכם? סוף סוף הגיע המדריך!