איך המעבר של מרקורי בסימנים יכול לשפיע על אהבה? האנרגיה השלילית מתגלה!

Noah Levi

הכוח של מרקורי: כיצד השאיר המעבר שלו תחושת לחץ ואנרגיה שלילית בתחום האהבה?

ה מעבר מרקורי הוא אירוע אסטרולוגי בעל השפעה על חיי היומיום שלנו. כשהוא עובר דרך המזלות השונים, כוכב הלכת מרקורי משאיר אחריו גל של אנרגיה שיכולה להיות השלכה בענייני אהבה. גלה כיצד האנרגיה הזו משתנה בהתאם לסימן שלך ואיזה טיפים לעקוב כדי להפיק את המרב מתקופות המעבר הללו.

הבנת העיקרון של מעבר מרקורי

כדי להבין טוב יותר את ההשפעות של מעברו של מרקורי, ראשית יש צורך להבין את התופעה הזו. מרקורי נמצא שם כוכב לכת הקרוב ביותר לכוכב השמש שלנו ומסתובב סביבו כל 88 ימים בערך. לפיכך, הוא גם זה עם מהירות המסלול המהירה ביותר, ומכאן שמו בהשראת האל הרומי של הסוחרים, המטיילים והגנבים: מרקורי. תנועה תכופה זו מלווה בהשפעות אנרגטיות ובכך פועלות ישירות על חיי היומיום שלנו.

כשמרקורי עובר דרך כל אחד סִימָן שֶׁל גַלגַל הַמַזָלוֹתהוא משדר א גל אנרגיה ספציפי לכל אדם, המשתנה בהתאם למאפיינים הספציפיים לסימנים אלו. ברמה הרגשית, ההשפעה הזו מתבטאת במיוחד באמצעות שינויים משמעותיים בדרך שלנו לתפוס אהבה, במערכות היחסים שלנו ובדרך האינטראקציה שלנו עם אחרים.

המעבר של מרקורי בסימנים אלו הותיר אנרגיה רעה בכל הנוגע לאהבה
המעבר של מרקורי בסימנים אלו הותיר אנרגיה רעה בכל הנוגע לאהבה

מעבר של כספית בכל סימן: צריכת אנרגיה שונה

בהתאם למזל גלגל המזלות שבו נכנס מרקורי למעבר שלו, ההשפעות יהיו שונות על אנרגיית האהבה שלנו. הנה כיצד ניתן לתרגם את ההבדלים הללו עבור כל אחד מהסימנים:

 • RAM : האנרגיה שהחדיר מרקורי למזל זה יוצרת תעוזה ואימפולסיביות באהבה. ילידי מזל טלה ינצלו אפוא את התקופה הזו עד תום כדי להעז לנקוט יוזמות ולממש את רצונותיהם. היזהר, עם זאת, לא לתת לצד חסר הסבלנות של טלה להתבטא במערכות היחסים הרומנטיות שלו.
 • בול: עבור בני מזל שור, המעבר של מרקורי מביא אנרגיה רכה וחושנית. ילידי מזל שור ייהנו אפוא מאווירה המאפשרת רגיעה וחיבור עמוק עם בן זוגם. עם זאת, זכרו לא ליפול לתוך הרכושנות המוגזמת שיכולה להיות קשורה למצב זה של רווחה.
 • מַזַל תְאוּמִים: הפגישה של מרקורי עם סימן זה מייצגת פיצוץ של תקשורת ויצירתיות בתוך מערכות היחסים הרגשיות שלהם. מזל תאומים ינצלו עד תום את הקטע הזה כדי להביע בחופשיות את רגשותיהם, אך עליהם להיזהר לא להיכנע לחוסר היציבות האופיינית למזל שלהם.
 • מחלת הסרטן : לסרטן תוצע האנרגיה המרגיעה והמגינה של מרקורי. קידום נוחות וחילופי דברים כנים, תקופה זו תאפשר לילידי סרטן להעמיק את קשריהם הרומנטיים. עם זאת, עליהם להיזהר שלא ליפול לתלות רגשית.
 • אריה: במעבר במזל השמש הזה, מרקורי מייסד אווירה נלהבת מוחרפת. אריה יוכלו אפוא ליהנות מאש האהבה הבוערת, אך עליהם להיזהר לא לתת לגאווה שלהם להשתלט.

מרקורי חוצה גם את שאר המזלות

 • בתולה : מרקורי מוביל את ילידי בתולה לעבר תקופה של רציונליות ופרגמטיזם בתחום הסנטימנטלי. הם גם יהיו מחוברים לאינטואיציה שלהם, מה שיאפשר להם לקבל את ההחלטות החכמות ביותר באהבה. עם זאת, היזהר לא לשים בצד את הרגשות שלך לטובת ההיגיון בלבד.
 • איזון : עבור מזל מאזניים, המעבר של מרקורי יוצר סביבה המתאימה לאיזון ולחיפוש אחר הרמוניה. תקופה זו מתאימה אפילו יותר לעמידה בהזדמנויות ופשרות כזוג; עם זאת, עליכם להישאר ערניים על מנת לשמור על היושרה שלכם מול הוויתורים שנעשו.
 • מַזָל עַקרָב: משדר אנרגיה אינטנסיבית ומסתורית, המעבר של מרקורי במזל זה דוחף את בני מזל עקרב לחיות חוויות רומנטיות עמוקות. עם זאת, הם יצטרכו להיזהר לא להשאיר יותר מדי מקום לאינסטינקטים הנלהבים שלהם שעלולים לעורר קנאה ורכושנות.
 • מַזַל קַשָׁת: בהשפעת מרקורי, בני מזל קשת חשים רצון להגשמה וחופש באהבה, ובכך דוחפים את סקרנותם לעבר אופקים חדשים. שינוי זה חיובי לפגישות ולהתחדשות, אך חשוב לא להתעלם מרגשותיהם של אחרים באמצעות רוח עצמאית זו.
 • מַזַל גְדִי: מרקורי מציע לבני מזל גדי יציבות והתמדה בענייני אהבה, ומאפשר להם לגבש בהצלחה את מערכות היחסים הרומנטיות שלהם לאורך זמן. מצד שני, היזהר לא להיראות נוקשה או מרוחק מדי לסובבים אותך מבחינה רגשית.
 • מזל דלי: בני מזל דלי יראו את הדמיון שלהם גדל פי עשרה במהלך המעבר של כוכב זה, ובכך יקדמו יצירתיות ומקוריות באינטראקציות הרומנטיות שלהם. עם זאת, היזהרו מעודפי פנטזיה שעלולים לגרום לחוסר הבנה או אפילו חוסר שביעות רצון בקרב בני זוג פחות הרפתקנים.
 • דג: לבסוף, מזל דגים ייהנה מהשפעתו של מרקורי כדי להזין את הרגישות והאמפתיה שלו באהבה. קלות התקשורת תאפשר לו לחלוק את רגשותיו, אבל עודף אינטואיציה עלולה להוביל לאי הבנות סנטימנטליות.

הכי טוב לנווט במימי מעברו של מרקורי בשלט שלך

הכרת ההשפעות שה- מעבר מרקורי על האנרגיה האוהבת שלנו על פי המזל האסטרולוגי שלנו היא נכס יקר לציפייה ולחיות טובות של תקופות מעבר אלו. לפיכך, קל יותר להימנע מהמלכודות הספציפיות לכל מזל.

השתמש בידע זה לטובתך

יש לציין שהעצות שניתנות לייעל את חציית מרקורי משתנות בהתאם לאדם, במיוחד בשל המפה האסטרלי האישית שלהם, הכוללת גם את ההיבטים האחרים של כוכבי הלכת המצויים במפת הלידה שלהם. אל תהססו להתייעץ עם איש מקצוע באסטרולוגיה כדי ליהנות מתאורה מותאמת ומותאמת אישית.

ברוך הבא » Blog » איך המעבר של מרקורי בסימנים יכול לשפיע על אהבה? האנרגיה השלילית מתגלה!