איך הירח החדש ישפיע על מזלותינו בשבוע ה-16 עד ה-22 באוקטובר 2023?

Noah Levi

חשיפה מיוחדת: איך הכוכבים משפיעים על חיינו? הפרעות ומהפכות, שלווה והשראה - הגלשנו במערבולת הייחודית שבה יצר הירח לנו בשבוע שעבר.

שם ירח חדש של 14 באוקטובר 2023 סימן את תחילתו של מחזור ירח חדש אשר משפיע באופן חשוב על ארבעה מזלות בפרט. גלה מהן ההשפעות הללו וכיצד להשתמש בהן כדי לשפר את חייך ולהשיג את המטרות שלך.

סימן ראשון: טלה

מזל טלה ירגיש בטוח ואנרגטי במיוחד במהלך השבוע שבין ה-16 ל-22 באוקטובר 2023, הודות להשפעתו המיטיבה של הירח החדש. הוא יוכל לנצל עד תום את ההזדמנויות המצויות בפניו ויוכל לקדם את הפרויקטים האישיים והמקצועיים שלו ביעילות ובהצלחה. עם זאת, ילידי מזל טלה יצטרכו להיזהר לא להיכנע לחוסר סבלנות ולקבל החלטות נמהרות שעליהן הם עשויים להתחרט מאוחר יותר.

סדרי עדיפויות ותוכניות

 • הגדירו בבירור את היעדים שלכם לחודש הקרוב.
 • הפגינו ארגון קפדני בניהול הזמן שלכם.
 • חזקו את הרשת המקצועית שלכם על ידי השתתפות באירועים או יצירת קשרים חדשים.

סימן שני: ילידי סרטן

ילידי הסרטן פתוחים במיוחד לאנרגיות הירח, והירח החדש של 14 באוקטובר 2023 יביא להם דחיפה של אנרגיה ויצירתיות שיימשכו עד סוף החודש. כך הם יוכלו לחקור אפיקים חדשים בפעילותם האמנותית או האינטלקטואלית, ולפתח פרויקטים חדשניים ומקוריים. סרטן בכל זאת יצטרכו להיזהר שלא להסיח את דעתם ולהישאר ממוקדים ביעדים העיקריים שלהם.

מזלות שעדיין נהנים מהשפעות הירח החדש בשבוע שבין 16 ל-22 באוקטובר 2023
מזלות שעדיין נהנים מהשפעות הירח החדש בשבוע שבין 16 ל-22 באוקטובר 2023

השראה והישגים

 1. תעל את האנרגיה היצירתית שלך על ידי הצבת אתגרים אישיים.
 2. לפתח שיתופי פעולה מעשירים עם אנשים שחולקים את אותם תחומי עניין.
 3. אפשרו לעצמכם רגעים של מנוחה ורגיעה כדי לעודד הופעת רעיונות חדשים.

סימן שלישי: מאזניים

הירח החדש שלאוקטובר 2023 עולה בקנה אחד עם התקופה שבה השמש עוברת במזל מאזניים. ילידי המזל הזה ייהנו אפוא מהשפעה פלנטרית כפולה שתאפשר להם לזרוח בחייהם החברתיים והרומנטיים, ולמשוך אנשים שיביאו להם תמיכה ונחמה. עם זאת, המאזניים יצטרכו להבחין בבחירת מערכות היחסים שלהם ולהימנע ממצבים מורכבים או סותרים.

הרמוניה ואיזון

 • הדגש את כישורי ההקשבה והדיפלומטיים שלך כדי להקל על דיונים ומתחים.
 • היפתח למפגשים חדשים על ידי השתתפות באירועי תרבות או ספורט.
 • דאג לרווחתך הפנימית והחיצונית כדי לבטא במלואו את היופי והקסם הטבעיים שלך.

סימן רביעי: מזל גדי

מעבר הירח החדש בשמיםאוקטובר 2023 יחזק את הנחישות וההתמדה של מזל גדי, ויאפשר לו לעמוד באתגרים שנקלעים לדרכו ולהגיע לגבהים בלתי צפויים. תכונות אלו יהיו שימושיות במיוחד עבור ילידי השלט הזה המעוניינים לבצע פרויקט ארוך טווח או לעשות צעד חשוב בקריירה המקצועית שלהם. בכל זאת עליהם להיזהר שלא להסתגר בקפדנות יתר ולשמור על רגישותם.

שאפתנות וחוסן

 1. עבוד בצורה שיטתית ועקבית, תוך שמירה על פתיחות לאירועים בלתי צפויים והצעות של אחרים.
 2. חפשו השראה בדוגמאות של אנשים שהצליחו בתחומים דומים.
 3. הפגינו משמעת עצמית וקחו בחשבון את הגבולות שמציבים העבודה, אך גם מהמקורבים אליכם.

השבוע שבין 16 ל-22 באוקטובר 2023 יציין תקופה משגשגת עבור טלה, סרטן, מזל מאזניים וגדי, שיוכלו לנצל עד תום את ההשפעות המיטיבות של הירח החדש ב-14 באוקטובר. האנרגיות החיוביות הללו יסייעו לפיתוח כישרונותיהם, להגשמת חלומותיהם ולשיפור איכות חייהם. עם זאת, הם יצטרכו לדאוג לשלוט בהיבטים השליליים של כל אחד מהסימנים הללו ולפעול כדי ליישם אסטרטגיית איזון כדי להשיג באמת אושר.

ברוך הבא » Blog » איך הירח החדש ישפיע על מזלותינו בשבוע ה-16 עד ה-22 באוקטובר 2023?