איזו מחמש שפות האהבה היא שלך? גלה עכשיו!

Noah Levi

הכירו את חמש שפות האהבה: כיצד להבין ולתרגם את שפת האהבה שלך ושל בני זוגך בדרך שתעמיק את החיבור ביניכם.

במערכת יחסים רומנטית, לכל אחד יש את הדרך שלו להביע את אהבתו. יהיה זה חכם להכיר את צורות הביטוי השונות של אהבה כדי להבין טוב יותר את בן הזוג שלנו וכיצד לחיות בהרמוניה איתו/ה. במאמר זה נגלה את 5 שפות אהבה וכיצד לזהות אותם בך או בשותף שלך.

1. מילים מעצימות

יש אנשים שצריכים להרגיש אהובים ומוערכים באמצעות מילים, בין אם באמצעות מחמאות כנות, עידוד, מילים מתוקות או מכתבי אהבה. עבור אנשים אלה, מילים מאששות הן הדרך הפשוטה והישירה להראות להם שהן חשובות לנו ומיוחדות עבורנו.

איך לזהות את השפה הזו?

שימו לב לתגובות של בן הזוג שלכם כשאתם מבטאים את רגשותיכם מילולית. אם זה מעורר חיוך אמיתי, עיניים נוצצות או תגובה נלהבת, יכול להיות שמילים מאשרות הן שפת האהבה של האחר המשמעותי שלך. כמו כן, שים לב אם בן / בת הזוג לוקח את הזמן כדי לומר לך כמה אתה חשוב עבורו ואת הדברים שהוא/היא מעריץ בך.

2. רגעי איכות

אצל אחרים אהבה מתבטאת בעיקר בבילוי משותף, בפעילויות משותפות, ללא הסחות דעת חיצוניות (טלפון סלולרי, טלוויזיה וכו'). רגעי איכות הם הזדמנות להרגיש מחוברים לבן הזוג, להחליף וליצור זיכרונות יקרים. זה לא רק על בילוי ביחד, אלא לשתף חוויה.

מצא את האותות של השפה הזו

קל מאוד להבחין בסוג זה של תקשורת: אם בן הזוג שלך תמיד רוצה לבלות איתך לבד, לתכנן טיולים או לחלוק תחומי עניין משותפים, זו בוודאי הדרך שלהם להביע את אהבתו אליך (ו ולהיפך). בנוסף, שימו לב לפרטים שמראים שלבן הזוג שלכם אכפת מאיכות הזמן המשותף ולא רק מהכמות.

3. מתנות

עבור אנשים מסוימים, הענקת מתנה מסמלת את האהבה והחיבה שהם חשים כלפי בן הזוג. הם מייחסים חשיבות רבה למתנות חומריות, כי הם תופסים אותן כשיקוף של המחשבות והמאמצים שמשקיע החצי השני שלהם. מתנות יכולות לנוע בין הפשוטות ביותר (פרח) לבין המתוחכמות ביותר (נסיעות, תכשיטים), אבל מה שחשוב באמת הוא ההיבט הסמלי והרגשי שלהן.

זהה את הרמזים של שפה זו

אם הוא/היא אוהבים לקבל הפתעות, גם בלי אירוע מיוחד, או אם אתם רואים שהוא/היא שמר את המתנות שהתקבלו לאורך השנים, יש סיכוי טוב שהשפה הזו מתאימה לו/ה. מצידך, אם אתה מוצא את עצמך חושב לעתים קרובות על מה אתה יכול לתת לבן הזוג שלך במהלך מסעות הקניות שלך או בזמן נסיעה, זה יכול להיות גם אינדיקציה.

4. שירותים שניתנו

עבור רבים, הבעת אהבה כרוכה בפעולות יומיומיות מעשיות: בישול ארוחה טובה, עבודת בית, טיפול בילדים… זו לא רק שאלה של ביצוע משימות ביחד, אלא גם של הסתגרות ו/או סיוע במצב קשה. או זמן עמוס עבור האדם השני. זה מראה על חיבה מסוימת ורצון טוב כלפי החצי השני שלו.

זיהוי נוכחות של שפה זו

כאשר בן הזוג שלך עושה באופן ספונטני משהו כדי לשרת אותך, מבלי לצפות לתמורה בתמורה, זו עבורו/ה דרך עקיפה לומר "אני אוהב אותך". בכיוון השני, אם אתה מרגיש אמיתי תחושת חובה ואכפתיות כלפי בן לוויה שלך עד כדי רצון תמיד להקל על חייו, סביר מאוד שהשפה הזו היא אמצעי הביטוי הרומנטי המועדף עליך.

5. מגע פיזי

לבסוף, יש אנשים שצריך לגעת בהם פיזית כדי להרגיש נאהבים. זה יכול לכלול חיבוקים, נשיקות, החזקת ידיים וכו'. עבורם, די בשפה הלא מילולית הזו כדי להבין את האהבה והחיבה של האחד כלפי השני.

זהה את השפה הזו בשותף שלך

האם החצי השני שלך אוהב להיות איתך בקשר לעתים קרובות והאם הוא/היא באופן טבעי מחפש מגע (מעבר לרגעים אינטימיים) כדי להרגיש טוב? אם כן, אז כנראה שזו הדרך שלו לתקשר את אהבתו. יתרה מכך, אם גם אתם מוצאים נחמה בלתי ניתנת למדידה בזרועות בן לוויתכם או שמחוות עדינות חשובות לו לא פחות מכם, אל תחפשו רחוק יותר אחר שפת ביטוי האהבה הדומיננטית שלכם.

הכרת שפת האהבה שלנו כמו גם את זו של בן הזוג שלנו היא בעלת ערך, מכיוון שהיא מאפשרת לנו לתקשר טוב יותר ולחיות ביחד. אל תהססו לדבר על זה ביחד כדי לחדד עוד יותר את ההבנה ההדדית הזו ולחזק את הקשר הרומנטי שלכם!

ברוך הבא » Blog » איזו מחמש שפות האהבה היא שלך? גלה עכשיו!