איזה שלושה מזלות מתקשים במיוחד לחגוג את יום האהבה יחד עם בני הזוג שלהם?

Noah Levi

איזה מזלות מתקשים עם חג האהבה? כיצד לחגוג בתוך הזוגיות את יום האהבה מבלי ליפול במלחמה של מזל?

שם חג האהבה הוא חג שחלקם מחכים לו בכיליון עיניים, בעוד שאחרים היו רוצים שיוכלו לדלג עליו לגמרי. לפי התרשים האסטרלי שלנו, נראה שחלק מהאנשים עמידים יותר לחגיגה הרומנטית הזו. אז, במאמר זה, אנו חושפים בפניכם את שלושה מזלות ששונאים לבלות את יום האהבה בזוג ולמה.

מזל דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

ראשון ברשימת "האנטי-ולנטיין" שלנו, ה מזל דלי הוא סימן אוויר שמעריך מאוד את החופש והעצמאות שלהם. אבל זו לא הסיבה היחידה שיש להם בעיות עם המפלגה הזו. ואכן, מעל לכל, הם מעדיפים מערכות יחסים כנות ואמיתיות, רחוק מכל פולקלור או מסחור מוגזם כמו יום האהבה. בני מזל דלי די אלרגיים לכל צורה של צביעות, מה שמסביר את חוסר העניין שלהם ביום הזה שבו לפעמים אנחנו מכריחים את עצמנו להיות רומנטיים.

ארוחת ערב לאור נרות? לא תודה !

מה שמעצבן במיוחד את מזל דלי במהלך יום האהבה הוא האווירה הכללית ששוררת סביב התאריך הזה. מסעדות שמציעות תפריטים מיוחדים, חנויות שמוכרות מתנות מכל הסוגים ואפילו אוהבים שחושבים שהם רומיאו ויוליה יכולים לעצבן במהירות את השלט הזה שמעדיף את הטבעי. מזל דלי ייהנה מארוחת ערב בבית עם שיחה טובה יותר ממסעדה עמוסה בזוגות.

מזל עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

במבט ראשון, אפשר להאמין שה מַזָל עַקרָב, סימן מים נלהב ואינטנסיבי, יהיה מושלם בבית ביום האהבה. עם זאת, זה בדיוק הפוך: העומק הרגשי שלהם והצורך שלהם להשקיע לחלוטין בזוגיות מקשים עליהם את היום הזה. במציאות, בני מזל עקרב מתאכזבים לרוב מהשטחיות של האירועים סביב החג הזה. הם צריכים להרגיש מובנים ואהובים עמוק בתוכם, לא רק בטיול רומנטי שתוכנן מתוך מחויבות חברתית.

עקרבים, קורבנות של הציפיות שלהם?

מה שגורם לעקרבים לסבול במהלך יום האהבה הוא שלעתים קרובות יש להם תקוות גדולות בהזדמנות זו לחזק את אהבתם. אבל מול הבנאליות והמוסכמות הקשורות לתאריך הזה, הם בסופו של דבר מאוכזבים ונפגעים. במיוחד מכיוון שהם יכולים להיות מאוד תובעניים עם השותפים שלהם, ובכך מסתכנים ביצירת קונפליקטים אם הציפיות שלהם לא יתקיימו. לפיכך, בני מזל עקרב יעדיפו ליצור רגע רומנטי משלהם במקום להשתתף בחגיגה המסורתית.

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

המזל האחרון שנאבק עם יום האהבה הוא ללא ספק בתולה. סימן האדמה הזה הוא אכן מאוד פרגמטי ורציונלי, שתי תכונות שלא תמיד הולכות יד ביד עם רוח רומנטית. לבתולה יש ראייה תובענית של אהבה, המאופיינת ברצון לבנות משהו ביחד. מבחינתם, הדבר החשוב הוא לא להחליף מתנות או להצהיר הצהרות לוהטות, אלא לעבוד על היסודות האיתנים של הזוגיות שלהם על בסיס יומיומי.

מה לגבי רומנטיקה במזל בתולה?

זה לא אומר שבתולות הן נטולות רגשות רומנטיים, רחוק מזה! אבל לעתים קרובות הם מביעים את אהבתם באופן דיסקרטי יותר ופחות הפגנתי מסימנים אחרים. הם רוצים להרגיש את האהבה שניתנה להם יותר מאשר לבטא אותה בגלוי, מה שיכול להיות בעייתי במהלך אירועים כמו יום האהבה שבהם הכל מבוסס על ההצהרה הפומבית של אהבת האדם. לכן, מזל בתולה יעריך תשומת לב פשוטה ונוגעת ללב מאשר מחווה מרהיבה וגרנדיוזית.

מדוע הסימנים הללו מגיבים כך ליום האהבה?

כמובן, אל לנו לשים את כל הילידים של שלושת השלטים הללו באותו סל. לכל אחד יש את האישיות והטעם שלו. עם זאת, המשותף לרובם של מזל דלי, עקרב ובתולה החיפוש אחר אותנטיות ועומק ביחסים הרומנטיים שלהם. עבורם, אהבת אמת נחווית בכל יום, בכל לוח השנה. לכן הם לא יהססו להתאים את יום האהבה בדרכם או אפילו לעקוף אותו לחלוטין כדי לחוות אהבה שמתאימה להם.

ברוך הבא » Blog » איזה שלושה מזלות מתקשים במיוחד לחגוג את יום האהבה יחד עם בני הזוג שלהם?