איזה מזלות בחרים להגן תמיד על אחיהם בבית הספר? 4 מזלות שלא יתעלמו מאהבת האח!

Noah Levi

כוח האהבה והרחמים: כיצד ארבע מזלות מיוחדות משפיעות באופן ישיר על החיים החברתיים של ילדיהם במערכת החינוך

בדירוג קשרי המשפחה תופסים היחסים בין אחים ואחיות מקום מיוחד. בהתבסס על שותפות, אהבה והגנה, מערכת יחסים זו עומדת לפעמים במבחן כשהילדים הולכים לבית הספר. עם זאת, ישנם מזלות שמגינים במיוחד על אחיהם בבית הספר. במאמר זה נציג בפניכם ארבעה מזלות אסטרולוגיים המייחסים חשיבות רבה להגנה על אחיהם ואחיותיהם במסגרת בית הספר.

1. סרטן: אכפתי ורגיש

סרטן הוא סימן מים המסמל את המשפחה. הוא ידוע ברגישותו הרבה ובמסירותו לקרובים אליו. כשיש לשלט הזה אחים ואחיות, הוא מרגיש אחראי לשלומם ואינו מהסס להגן עליהם במידת הצורך. בבית הספר, סרטן מקשיב היטב לאחיהם ואחיותיהם ומשתפים ברצון את חוויותיהם.

כיצד מתבטאת ההגנה על הסרטן?

 • הוא מביע באופן קבוע את תמיכתו המוסרית: הסרטן תמיד לוקח את הזמן לדבר עם אחיו ואחיותיו, להכיר את החששות שלהם ולהרגיע אותם.
 • הוא מציע כתף להישען עליה: בזמנים של קושי, סרטן יהיה שם עבור אחיו ואחיותיו. הוא ייתן להם עצות ויעזור להם למצוא פתרונות.
 • היזהרו מלעג: הסרטן לא אוהב שאנשים נוגעים במשפחה שלהם. אם הוא צריך לקחת צד, הוא לא שואל שאלות ומגן על מי שהוא אוהב.

2. מזל שור: נאמן ומתמיד

מזל שור הוא אות אדמה המגלם נאמנות והתמדה. מסירותו למשפחתו בלתי מעורערת, וזה כולל את אחיו. בבית הספר, מזל שור דואג שהכל יעבור להם כשורה ומעודד אותם במאמציהם. מזל שור יכול לפעמים אפילו להפוך למנטור אמיתי עבור הצוערים שלו.

למה מזל שור כל כך מגן?

 1. יציבות ואבטחה: מעל הכל, מזל שור מחפש סביבה בטוחה לעצמם ולקרובים אליהם. בדרך זו הוא מבטיח שאחיו ואחיותיו יוכלו להתקדם בשלווה בבית הספר.
 2. סולידריות משפחתית: עבור מזל שור, המשפחה חייבת תמיד להיות מאוחדת ולתמוך אחד בשני. זו הסיבה שהוא מרבה ללוות את אחיו ואחיותיו במאמציהם בבית הספר.
 3. תחושת מחוייבות : בסביבתו, אנחנו יכולים לסמוך על מזל שור. בהיותו מודע לאחריותו, הוא אינו מתייחס אליהם בקלות ראש.

3. מזל גדי: מגן ונחוש

מזל גדי הוא עוד מזל אדמה שמגן במיוחד על משפחתו, ולכן אחיו ואחיותיו. עם תחושת חובה גדולה, מזל גדי עושה הכל כדי לעזור להם להצליח בבית הספר. אם אי פעם תתעורר בעיה, מזל גדי יחפש פתרון התואם את האינטרסים שלהם.

מהן הפעולות הקונקרטיות של מזל גדי?

 • עזרה בשיעורי בית: מזל גדי לא יהסס להשקיע זמן בעזרה לאחיו ואחיותיו בלימוד ובשיעורי הבית שלהם.
 • קפדנות ומשמעת: מזל גדי מחדיר לאנשיו את החשיבות של עבודה טובה והתמדה. הם לומדים ממנו את הערך של מאמץ מתמשך.
 • ציפייה לבעיות: מזל גדי הוא לא הטיפוס לשבת בחיבוק ידיים כשמשהו משתבש. הוא יפעל מיד כדי להגן על אחיו ואחיותיו, גם אם זה אומר להביא לשינויים.

4. דגים: אמפתי ומרגיע

מזל דגים הוא סימן מים הבולט באמפתיה ובחמלה שלו. הוא מבין את הרגשות של הקרובים אליו ושואף להרגיע אותם כשדברים משתבשים. בבית הספר, דגים תמיד קשובים לאחיהם ואחיותיהם, מוכנים לתמוך בהם בעת הצורך.

תפקידו של מזל דגים עם הצוערים שלו

 1. תמיכה מורלית : מזל דגים יודע למצוא את המילים לנחם את אחיהם ואחיותיהם ולתת להם ביטחון בעצמם.
 2. הבנת רגשות: ילדי מזל דגים רגישים במיוחד לרגשות אחיהם ואחיותיהם ומבינים כשהם מתמודדים עם הקשיים שלהם.
 3. כתף חמלה: במקרה של דאגות או לחץ בבית הספר, אסור לסמוך על מזל דגים שישפוט או יבקר. להיפך, הוא מציע מרחב האזנה שיעזור למצוא את הפתרון הטוב ביותר.

לארבעת המזלות הללו לכל אחד יש דרך משלו להגן ולתמוך באחיהם ובאחיותיהם בבית הספר. בין אם הם אמפתיים כמו סרטן ודגים, או ליתר דיוק קפדניים ונחושים כמו מזל שור וגדי, הם מפגינים אהבה לאין שיעור לזוטרים שלהם ולא מצליחים להביע את יחסם הנדיב כלפיהם.

ברוך הבא » Blog » איזה מזלות בחרים להגן תמיד על אחיהם בבית הספר? 4 מזלות שלא יתעלמו מאהבת האח!