אז מדוע שני המזלות האלו מתבזים הכי הרבה? חשיפת הסיבה לעונשם החמור!

Noah Levi

חידון הסודות שמאחורי האסטרולוגיה: כיצד משפעת המערכת השמשית על הגורל שלנו? בחנו את הבנה שלכם בנושא ותחקרו לעבר גילוי אמת מדהים.

בעולם המרתק של האסטרולוגיה ידועים מאפיינים מסוימים של המזלות. בין אהבה, עבודה וידידות, לכל סימן יש את התכונות והפגמים שלו המשותפות למי שחלק ממנו. היום, בואו נסתכל על שני המזלות הנחשבים למזלזלים ביותר: מזל גדי ובתולה. מה גורם להם למהר כל כך לשפוט אחרים? לשפוך אור על אישים מורכבים אלו.

מזל גדי: שאפתני וקריטי מדי?

גדי, שנולד בין ה-22 בדצמבר ל-20 בינואר, הוא מזל מים שנשלט על ידי שבתאי, סמל להתנגדות, סמכות והתמדה. ילידי השלט הזה נתפסים לעתים קרובות כקרים, מרוחקים וביקורתיים כלפי אחרים. האם זה מוצדק?

שאפתנות מוגזמת

מזל גדי נוטים להיות מאוד תובעניים מעצמם. הם תמיד שואפים לפסגה בכל תחומי חייהם – מקצועי, רומנטי או משפחתי. השאיפה הבלתי מעורערת הזו דוחפת אותם לפעמים לאמץ גישה מתנשאת ונעלה כלפי מי שהם מחשיבים פחות יעילים מהם.

שיפוט בלתי נכנע

שבתאי מעניק להם תחושת חובה חדה, קפדנות ויכולת להבחין בין טוב לרע. מזל גדי יכול אם כן להיראות לא סובלני כלפי אנשים שאינם חולקים את הערכים שלהם או שלדעתם חסרי רצינות. השיפוטים שלהם לרוב חסרי רחמים ובלתי מתפשרים.

רצון לעזור לאחרים?

למרות שבני מזל גדי נראים לפעמים מבזים, חשוב להדגיש שיש להם גם את הרצון לעזור לאחרים להתקדם ולהשיג את מטרותיהם. המטרה העיקרית שלהם היא לא כל כך לבזות אחרים אלא לדחוף את כולם לתת את המיטב מעצמם. עם זאת, עזרה זו נתפסת לרוב כפולשנית, מה שמחזק את הדימוי של שלט מתנשא ומזלזל.

2 המזלות המבזים ביותר: מדוע השיפוט שלהם כה חמור
2 המזלות המבזים ביותר של גלגל המזלות: מדוע השיפוטים שלהם כה חמורים?

בתולה: פרפקציוניסט ונעול ברעיונות שלו

ממוקם בין 23 באוגוסט ל-22 בספטמבר, מזל בתולה הוא מזל כדור הארץ הנשלט על ידי מרקורי, סמל של תקשורת, אינטליגנציה והיגיון. ילידי מזל בתולה ידועים כקשובים מאוד לפרטים, בררנים עד כדי עצבנות. האם תכונת האופי הזו גורמת להם לבוז?

הפרפקציוניזם החריף

בתולות תובעניות מעצמן ומנסות כל הזמן לשפר דברים סביבן. החיפוש התמידי הזה אחר שלמות יכול להוביל אותם להצביע על כל מה שהם מחשיבים כלא מושלם אצל אחרים. הביקורת המתמדת שלהם עושה רושם של זלזול ויהירות, גם אם כוונתם לא בהכרח רעה.

ראייה צרה

בתולה נעולים לרוב ברעיונות ובאמונות שלהם, מה שגורם להם להסס לקבל דעות שונות או אורחות חיים שונים משלהן. דרך חשיבה זו מולידה פסקי דין קשים מצד ילידי השלט הזה, ובכך מחזקת את הצד המזלזל בו הם מואשמים.

מדריך ולא שופט?

למרות הדימוי המזלזל הזה, בני מזל בתולה נוטים לרצות לעזור לאנשים בקשיים. הדרישות שלהם מתמקדות בעיקר במטרה של שיפור ושיפור עצמי, הן עבור עצמם והן עבור אחרים. עם זאת, הבעיה נעוצה כאשר נראה שהגישה הביקורתית שלהם מדגישה יותר את הכישלון מאשר הצלחה.

סיבות שונות להתנהגויות בוז אלו

גורמים רבים יכולים להסביר מדוע מזל גדי ובתולה קשורים למאפיינים של אינדיבידואליות בוז. בין אלו :

  1. הדרישות שלהם בהתאמה : כאמור, לשני השלטים הללו יש סטנדרטים גבוהים, לא רק כלפי עצמם, אלא גם כלפי אחרים.
  2. תחושת האחריות המוגברת שלהם : הן עבור מזל גדי והן עבור מזל בתולה, חשוב להיות אחראי ורציני במעשיהם. לכן הם מצפים לאותה הקפדה מאחרים.
  3. חוסר הסובלנות שלהם לחוסר השלמות : שני השלטים מעריכים דברים שנעשו היטב ויש להם מעט סבלנות לשגיאות או אי דיוקים.

בקיצור, חיוני להבין שלמרות המוניטין לכאורה שלהם בבוז ושיפוטים קשים, ילידי מזל גדי ובתולה מבקשים בעיקר לדחוף אחרים למצוינות, בדרכם שלהם. עם זאת, הגישה שלהם עשויה לצבור ניואנסים, כדי להימנע מפגיעה מיותרת באחרים.

ברוך הבא » Blog » אז מדוע שני המזלות האלו מתבזים הכי הרבה? חשיפת הסיבה לעונשם החמור!