עמוד ראשי אודותינו מאמרים ציוד הקפי אנשי מקצוע קישורים צור קשר English
שם
חברה
דוא"ל
אני מסכים לדיוור אלקטרוני

אודותינו-מוקד אינפו כל מוקדי האבטחה באתר אחד

 
מאות אלפי עסקים, בתים, חברות, מוסדות ואנשים פרטיים ממגנים את רכושם מפני פריצה או נזק באמצעים טכנולוגיים שונים. בנוסף לכך, רובם גם מחברים את העסק המשרד או הבית באמצעי תקשורת לחברת מוקד שמירה ואבטחה, אשר מספקת להם שרות סיור והתראה בזמן אמת, כאשר גורם לא רצוי מנסה לחדור או לשבש את מהלך החיים. כל זאת על רקע הפשיעה הגוברת וקושי רשויות החוק להתמודד עם תופעות אלו, בד בבד עם העלייה בתחכום הגורמים הפליליים.
לשם כך קמו חברות מוקד שמירה וסיור, אשר פועלות כמעין שיטור פרטי ומציעות פתרונות של מיגון הבית או העסק, התקנת מערכת אזעקה או מערכת צפיה מרחוק, אשר יתריעו למוקד החברה בזמן אמת, ובמידה ותתאמת ההתראה ישלחו אליך סייר אשר ימנע או יעכב את כל הנזק האפשרי שפורץ יכול לגרום.
עשרות חברות מוקד קמו בארץ על מנת לספק שרותי מוקד פריצה\שמירה\אבטחה ללקוחות אשר משלמים דמי מנוי חודשיים עבור שרותים אלו. האם אתה יודע באמת מי החברה ומה עומד מאחוריה. האם אתה יודע שאתה יכול לקבל חוות דעת והצעת מחיר נוספת.
אתר מוקד אינפו קם כדי לספק לגולשים את המידע הניתן על חברות המוקד, אזורי פעולה ומידע על מי ששומר עליך.
כותבי האתר הינם אנשים אשר מגיעים מתעשיית המוקדים ובין היתר עסקו בתכנון ובניית מוקדים במסגרות כאלו ואחרות, כמו גם ייעוץ ועבודה בחברות מוקד.
צוות הכותבים ישבו ושקללו את מגוון המרכיבים של כל אחת מחברות המוקד, רמת השרותים והציוד אותו היא מספקת, מבנה המוקד עצמו, תוכנת השליטה של המוקד, וותק הצוות המנהל והמתפעל, פרישת ניידות המוקד, ציוד המוקד עצמו ושנות הפעולה שלו, הציוד המותקן בבית או עסק הלקוח, ועוד פרמטרים רבים. גם נושא הרישוי לא נזנח, וכל מוקד חייב ברישוי וכך מצויין לגביו.
בראש הקבוצה עומד היזם של הרעיון רמי גלבנד שהינו בעל ותק של מעל עשרים שנה בתעשיית האבטחה והמיגון, ובנוסף צוות שמכיר ויכול לשפוט את הגופים המסוקרים.
במידה ועדיין יש לכם שאלה לגבי משהו נשמח לעמוד לרשותכם בפניה באמצעות דף צור קשר.